HAKKIMIZDA

Günlük olarak güncellenen internet sitemizde nefis tatlı tariflerini paylaşıyoruz. Tatlıların yanı sıra malzemelerinde kullanılan gıdalar ile ilgili faydalarını ve zararlarını açıklıyor, bilinçli tüketici kitlesi oluşturuyoruz.

nefis_tatli_tarifi_logosuBu eşsiz tatlı tarifi sitesinde sizde yazar olabilir, bildiklerinizi geniş bir kitle ile paylaşabilirsiniz. Ev hanımları ve özellikle paylaşımcı ev hanımlarının nefis tatlı tariflerini bekliyor, bizlere [email protected] e-posta adresinden ulaşmalarını istiyoruz.

İnternet sitemiz sizlere sunmuş olduğu ücretsiz hizmetler karşılığında hiçbir şey talep etmemektedir. Yayın yaptığımız tarif sayfalarında reklam verenlerimiz tarafından oluşturulan rastgele reklamlar gösterilmektedir. Bu reklamların içeriği sizin internet geçmişinize dayanarak seçilmektedir.Örneğin: Sitemize gelmeden önce saat ile ilgili bir siteye giriş yaptığınızı düşünürsek, sitemizde saat reklamlarını göreceksiniz. Reklam verenimiz başta Google olmak üzere zaman zaman değişebilmektedir. Sizi rahatsız etmeyecek ölçüde az reklam yayınlamaya çalıştığımızı belirtmek isteriz.

Siz değerli kullanıcılarımızın görüşleri bizler için her zaman önemlidir. Öneri veya tavsiyede bulunabileceğiniz herhangi bir isteğiniz olursa özenle üstünde duracağımızı ve talepleriniz ve istekleriniz doğrultusunda internet sitemizin içeriğine yön vereceğimizi bilmenizi isteriz.

Tüm ziyaretçilerimize ve özellikle ev hanımlarına kolaylıklar diliyor, afiyetler olsun diyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla.