Yasal Uyarı

Telif hakları ve alıntı

Nefis Tatlı Tarifinde yayınlanan tüm içerik ve site kodlarına ilişkin tüm haklar(kopyalama, çoğaltma, işleme, yayma) Nefis Tatlı Tarifi’ne aittir. İçeriğin asıl sahipleri ile Nefis Tatlı Tarifi arasında yapılan sözleşme hükümleri saklıdır.

Nefis Tatlı Tarifi içeriği yazılı izin alınmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayılamaz. Aksi yönde açık yazılı izin olmadığı müddetçe site içeriğinin kısmen veya tamamen ticari amaçla ve/veya reklam ve benzeri gelir elde edecek şekilde kullanılması yasaktır. Söz gelimi bu yasağa WordPress Yirmi Ondört adlı temasının düzenlenmiş haline ait tüm özel kod ve yazılımların tamamı veya bir kısmı hiçbir şekilde kopyalanamaz ve çoğaltılamaz. Kullanıyor olduğumuz arayüzün tüm özel kod ve yazılım içeriği www.tematasarimi.com sitesine aittir. Bu konuda izin ve tüm yasal haklar Tema Tasarımı sitesine aittir. Web sitemizde bulunan diğer eklenti, tasarım, görsel öğe, yazılım ve orijinalinden farklı olarak özelleştirilmiş her öge izinsiz alınamaz, kullanılamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, duyurulamaz, kopyalanamaz, paylaşılamaz ve her hangi bir şekilde ticari amaçla pazarlanamaz. Pazarlama ve tüm ticari haklar özel kodların sahibi olan www.tematasarimi.com sitesine aittir.

Nefis Tatlı Tarifi’nin dilediği zaman, dilediği kişi veya kurumun yukarıdaki kurallara uyarak dahi alıntı yapmasını engelleme hakkı saklıdır.